Dekoracja paznokci, fosforyzujący pomarańcz

Kod produktu: 9990
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 78
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Dekoracja paznokci to niezwykle popularna forma samozwyżenia i wyrazu indywidualności. Coraz więcej kobiet decyduje się na zdobienie swoich dłoni różnego rodzaju zdobieniami i elementami ozdobnymi. Jednym z ciekawszych pomysłów na dekorację paznokci jest wykorzystanie fosforyzującego lakieru w kolorze pomarańczowym.

Fosforyzujący lakier to produkt, który emituje światło w ciemności i jest niezwykle modny wśród młodego pokolenia. Dlaczego więc nie wykorzystać go do malowania swoich paznokci? Pomarańczowy kolor sprawi, że Twoje dłonie będą nie tylko pięknie ozdobione, ale również wyróżnią się spośród innych.

Jak wykonać fosforyzującą dekorację paznokci w kolorze pomarańczowym?

Przede wszystkim potrzebne będą trzy rzeczy: fosforyzujący lakier w kolorze pomarańczowym, bazowy lakier do paznokci oraz pędzelek do malowania. Po nałożeniu bazowego lakieru, możemy przystąpić do malowania wierzchniej warstwy. Pamiętajmy o dokładnym nałożeniu lakieru, aby nie pozostały żadne smugi lub przebarwienia. Następnie należy odczekać, aż lakier całkowicie zaschnie, a dopiero wtedy będzie można zauważyć efekt fosforyzującego lakieru.

Należy jednak pamiętać, że efekt ten nie będzie trwały przez całą noc. Potrzebne jest bowiem naładowanie lakieru światłem, aby mógł on efektywnie świecić w ciemności. Dlatego też, gorąco polecamy wykorzystanie lampek UV, które pomogą nam szybciej uzyskać pożądany efekt na naszych paznokciach.

Podsumowując, fosforyzujący lakier w kolorze pomarańczowym to znakomity wybór na ciekawą i nietuzinkową dekorację paznokci. W połączeniu z innymi elementami ozdobnymi, takimi jak brokat czy kryształki, nasze dłonie nabiorą wyjątkowego charakteru i będą prawdziwą wizytówką naszej osobowości.