Złoty kryształ do paznokci SS6

Kod produktu: 9905
Pozostała część w magazynie: dużo
5,28 zł
1,06 €
1,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 103
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Jeśli jesteś miłośniczką niekonwencjonalnej stylizacji paznokci, to z pewnością zainteresuje Cię kolejny trend w świecie manicure. Mowa o złotym krysztale do paznokci SS6, który w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność wśród kobiet na całym świecie. 

Złote kryształy to doskonały sposób na dodanie blasku i elegancji Twoim paznokciom. Są one idealnym rozwiązaniem zarówno do subtelnych, delikatnych stylizacji paznokci, jak i do bardziej odważnych i zdecydowanych. Mogą być one aplikowane zarówno jako dekoracja całości paznokcia, jak i jedynie na jego części, tworząc interesujący efekt przestrzeni.

Kryształy SS6 to stosunkowo niewielkie kryształki o średnicy około 2 mm. Są one idealne do tworzenia ciekawych wzorów i motywów na paznokciach. Złoty kolor kryształków świetnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak brokat, folia czy holograficzne nakładki.

Złoty kryształ do paznokci SS6 jest bardzo łatwy w aplikacji. Wystarczy naładować pędzelek kilkoma kryształkami i delikatnie je przycisnąć do warstwy hybrydowej lub akrylowej. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Przy pomocy specjalnego kleju do kryształów można z łatwością przytwierdzić je do paznokci.

Złoty kryształ do paznokci SS6 to doskonały sposób na podkreślenie swojego indywidualnego stylu i charakteru. Będzie on idealnym rozwiązaniem zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. Jeśli chcesz wyróżnić się w tłumie i dodać swoim paznokciom wyjątkowego blasku, to kryształy SS6 na pewno Ci w tym pomogą.