Kryształowy błękit (w pojemniku)

Kod produktu: 9904
Pozostała część w magazynie: dużo
5,28 zł
1,06 €
1,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 136
Wymiary
Długość 7.20
Szerokość 4.60
Wysokość 1.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kryształowy błękit to jedno z najczęściej wykorzystywanych elementów w dekorowaniu paznokci. Ten niezwykły kolor jest idealny dla osób, które chcą dodać swoim paznokciom nieco blasku i elegancji.

Kryształowy błękit występuje w postaci drobnych kryształków, które można nabyć w pojemnikach. Te kryształki są wykonane z kryształów Swarovskiego, które są znane z doskonałej jakości i blasku.

Kryształowy błękit jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy nałożyć odrobinę lakieru do paznokci i następnie umieścić kryształki na powierzchni paznokcia, a następnie delikatnie wcisnąć je w lakier. Dzięki temu kryształki będą trzymały się na paznokciach przez długi czas, dodając piękna i blasku każdemu manicure.

Kryształowy błękit pozwala uzyskać wiele różnorodnych wzorów i dekoracji na paznokciach. Można umieścić go na całej powierzchni paznokcia lub użyć go do stworzenia cienkich linii i kształtów. Kryształki te doskonale sprawdzą się również jako dodatek do innych elementów dekoracyjnych, takich jak brokat czy kolorowe kamienie.

Jeśli chcesz dodać swojemu manicure blasku i elegancji, to kryształowy błękit w pojemniku jest doskonałym produktem. Używając go można stworzyć niezwykłe wzory i dodatki, które przyciągną uwagę każdego. Dodając kryształowy błękit do swojego zestawu manicure, z pewnością podkreślisz swoją indywidualność i styl.