Kryształowy błękit (w pojemniku)

Kod produktu: 9903
Pozostała część w magazynie: dużo
5,28 zł
1,06 €
1,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 133
Wymiary
Długość 7.50
Szerokość 5.00
Wysokość 2.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kryształowy błękit w pojemniku to jeden z największych hitów w dziedzinie dekoracji paznokci. To innowacyjny sposób na dodatkowe ozdabianie manicure, który przyciągnie uwagę każdej kobiety.

Kryształowy błękit to nic innego jak kryształki Swarovski, które zostały zamknięte w przezroczystym pojemniku. Kamienie te są klasycznym elementem biżuterii, dlatego też czynią z naszych paznokci coś więcej niż tylko kolorowe maziaje.

Kryształki mogą być przyklejane na powierzchnię paznokcia pojedynczo lub też w formie wzorów, co daje bardzo piękny efekt. Są wodoodporne, zasługujące na uwagę i na pewno przyciągną uwagę niejednej osoby.

Kryształki Swarovski istnieją w różnych rozmiarach i kolorach, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, pojemnik, w którym te kryształki zostały umieszczone, jest bardzo ekonomiczny i można go długo używać.

Kryształowy błękit w pojemniku to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą dodać swojemu wyglądowi elegancji i szyku. Dodatkowo, ta forma ozdabiania paznokci jest bardzo łatwa do wykonania, dzięki czemu każda z nas może zrobić to sama w domu.

Kryształki w pojemniku to również doskonały prezent dla bliskiej nam osoby, która dba o swoje paznokcie i chciałaby zaskoczyć swoich znajomych wyjątkowym manicure.

Podsumowując, kryształowy błękit w pojemniku to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które kochają piękno i dbają o swoją prezencję. Te kryształki dodają blasku każdej stylizacji, a sposób ich umieszczenia na paznokciach jest łatwy i szybki. Przygotuj się na to, że przyciągniesz uwagę i spotkasz się z wieloma pochwałami za swoje piękne paznokcie.