Micky Mouse white nail decor

Kod produktu: 9894
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 78
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Mickey Mouse biały dekor do paznokci

Dla fanów kultowej postaci Disneya Mickey Mouse, mamy coś specjalnego - dekor w kształcie tego sympatycznego bohatera. Ten biały dekor do paznokci prezentuje się nie tylko uroczo, ale również dodaje dłoniom wyjątkowego uroku.

Dekor Mickey Mouse jest bardzo łatwy do aplikacji. Wystarczy umieścić go na suchej powierzchni paznokcia i delikatnie docisnąć. Po chwili dekor zastyga i staje się integralną częścią manicure. Można go stosować jako pojedynczy element na jednym paznokciu lub na wszystkich, tworząc kompletny design. Dzięki temu, że dekor występuje w kolorze białym, pasuje do każdej stylizacji i można go zestawić z innymi typami ozdób do paznokci.

Dekor Mickey Mouse jest także bardzo trwały i nie zsuwa się z paznokcia przez długi czas. Dzięki temu, można cieszyć się pięknym manicurem przez wiele dni.

Jeśli planujesz wieczorne wyjście, Mickey Mouse biały dekor do paznokci będzie idealnym uzupełnieniem Twojego stylu. Po zastosowaniu tego słoiczka, Twoje dłonie nabiorą jeszcze więcej uroku i przyciągną uwagę innych.

Podsumowując, dekor Mickey Mouse to wyjątkowy sposób na wzbogacenie swojego manicure. Jest łatwy w aplikacji, trwały i pasuje do każdej stylizacji. Bez wątpienia będzie on doskonałym dodatkiem dla miłośników postaci Disneya.