Micky Mouse srebrna ozdoba do paznokci

Kod produktu: 9893
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 67
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Mickey Mouse srebrna ozdoba do paznokci to idealny sposób na dodanie odrobinę koloru i zabawy do swojego manicure. Ta urocza ozdoba z pewnością przyciągnie uwagę i sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądać wyjątkowo.

Jak zrobić manicure z ozdobą Mickey Mouse?

Najpierw przygotuj swoje paznokcie, tak aby były czyste i gotowe na aplikację ozdoby. Następnie nałóż wybrany kolor lakieru. Po tym, co przetrzeć paznokcie alkoholem, aby zlikwidować nadmiar oleju i pozostawić powierzchnię paznokcia suchą i czystą.

Teraz nadszedł czas, aby dodać srebrną ozdobę Mickey Mouse. Można to zrobić za pomocą kleju do paznokci lub specjalnych naklejek. Aby uniknąć zmarszczek lub podwójnych warstw, ważne jest, aby dokładnie wycentrować ozdobę na paznokciu i ostrożnie przykleić ją do powierzchni. Należy wykorzystać kropelkę kleju lub naklejki na odwrocie ozdoby, aby ją przymocować do paznokcia.

Gotowe! Teraz możesz cieszyć się swoim nowym pięknym manicure z srebrną ozdobą Mickey Mouse. To doskonały sposób na dodanie części magii Disneya do swojego wyglądu.