Ozdoba do paznokci, kontur gwiazdy biały

Kod produktu: 9871
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 77
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ozdoba do paznokci - kontur gwiazdy biały

Ozdobienie paznokci to ostatnio bardzo popularna forma ulepszania swojego wyglądu. Wizyta u kosmetyczki lub wykorzystanie specjalistycznych zestawów pozwala na uzyskanie oryginalnych i niespotykanych dekoracji. Jednym z ciekawych pomysłów może być kontur gwiazdy biały.

Kontur gwiazdy biały to bardzo subtelna ozdoba, która pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak i eleganckich kreacji na specjalne okazje. Wykonanie tego zdobienia jest bardzo proste i można z powodzeniem zrobić je samodzielnie w domu.

Do wykonania takiej ozdoby potrzebujemy lakieru do paznokci i specjalnego narzędzia, czyli pędzelka do zdobień. Przyda się także lakier bazowy i top coat, które zabezpieczają płytkę paznokcia przed osłabieniem i zapewniają długa trwałość zdobienia.

Aby uzyskać efekt konturu gwiazdy, należy nałożyć na płytkę paznokcia biały lakier i odczekać, aż wyschnie. Następnie, z pomocą pędzelka do zdobień, rysujemy detal w postaci gwiazdy. Do wykonania takiego elementu wystarczy nam kilka punktów, które następnie połączymy w kształt gwiazdy. Po namalowaniu konturu gwiazdy, czekamy aż lakier dobrze wyschnie. Warto pamiętać, żeby nie przesadzać z grubością linii, ponieważ inaczej nie uzyskamy pożądanego efektu.

Oczywiście, na koniec należy zabezpieczyć zdobienie top coat'em, który pozwoli zachować trwałość i blask zdobienia. W ten sposób mamy oryginalną ozdobę na paznokciach, którą możemy z powodzeniem nosić na co dzień.

Wnioski

Kontur gwiazdy biały to bardzo ciekawa i uniwersalna propozycja ozdoby do paznokci. proste wykonanie i niewielkie koszty to dodatkowe atuty, które zachęcają do wypróbowania tego zdobienia. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie stylizacji paznokci, aby uzyskać oryginalny i modny efekt. Wystarczy kilka kroków i chęci do eksperymentowania.