Gwiazda na paznokciach w kolorze transparentnego różu

Kod produktu: 9867
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 100
Wymiary
Długość 2.00
Szerokość 2.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Gwiazda na paznokciach to jeden z najpopularniejszych motywów dekoracyjnych, który idealnie wpisuje się w ostatnie trendy w manicure. W szczególności gwiazdy w kolorze transparentnego różu to obecnie bardzo modne rozwiązanie.

Taki manicure wcale nie musi być trudny do wykonania. Wystarczy posiąść kilka podstawowych umiejętności w malowaniu paznokci oraz odpowiednie narzędzia. W pierwszej kolejności należy przygotować paznokcie, dobrze je umyć, osuszyć i zmatowić płytkę paznokcia za pomocą polerki.

Następnie należy nałożyć bazę i odcień różowego lakieru hybrydowego. Po wyschnięciu można przystąpić do aplikacji wzoru gwiazdki. Można to zrobić za pomocą specjalnej naklejki albo w trakcie malowania pędzelkiem. Gwiazdki rozlokowane na paznokciu w sposób asymetryczny będą prezentowały się najefektowniej.

Po nałożeniu wzoru gwiazdki należy utwardzić paznokcie w lampie UV/LED, a następnie nałożyć top. Dobrym pomysłem jest wybranie holograficznej topu, który dodatkowo podkreśli efektywność motywu gwiazd.

Manicure z gwiazdką na paznokciach w kolorze transparentnego różu to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Pasuje do każdej stylizacji i będzie idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalną okazję. Warto zainwestować w odpowiednie produkty i spróbować stworzyć taki efekt na swoich paznokciach.