Global Fashion taśma klejąca do paznokci, czarna 3 mm

Kod produktu: 9863
Pozostała część w magazynie: dużo
3,84 zł
0,77 €
0,81 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 161
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion to marka, która oferuje szeroką gamę produktów związanych z pielęgnacją i zdobieniem paznokci. Jednym z nich jest taśma klejąca do paznokci, którą chciałabym Wam dzisiaj bliżej przedstawić.

Taśma klejąca jest produktem uniwersalnym, odpowiednim zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nail artem. Taśma idealnie sprawdzi się do ochrony skórek przed lakierem, tworzenia geometrycznych wzorów czy precyzyjnego nakładania kolorowych lakierów hybrydowych. 

Global Fashion taśma klejąca do paznokci jest czarna i ma szerokość 3 mm. Dzięki temu produktowi można stworzyć wiele ciekawych i oryginalnych wzorów na paznokciach. Taśma klejąca jest bardzo łatwa w użyciu – po prostu naklejamy ją na wybraną część paznokcia i malujemy resztę płytki lakierem. Po dokładnym wyschnięciu lakieru można delikatnie usunąć taśmę.

Jednym z ciekawszych zastosowań taśmy klejącej Global Fashion jest tworzenie tzw. negative space manicure. Polega to na malowaniu paznokci w sposób niepełny, w taki sposób, że pozostaje część naturalnej płytki paznokcia. Taśma klejąca pozwala na precyzyjne odgraniczenie obszarów, które chcemy pomalować na kolorowo. Dzięki temu uzyskujemy modny i nowoczesny efekt.

Global Fashion taśma klejąca do paznokci to wygodny i praktyczny produkt, który z pewnością ułatwi każdemu z nas pielęgnację i zdobienie paznokci. Dobrym pomysłem jest też skompletowanie całej serii produktów marki Global Fashion, takich jak lakiery hybrydowe, nadające połysk top coat oraz flakony do usuwania hybryd. Dzięki temu nasze paznokcie będą zawsze w najlepszym stanie.