Fine colored tape (tape) for nail design. Self-adhesive tape suitable for all artificial surfaces. It has an adhesive backing so it can easily be affixed to different coverings. Color: red

.

Global Fashion taśma klejąca do paznokci, czerwona 0,5 mm

Kod produktu: 9853
Pozostała część w magazynie: dużo
3,84 zł
0,77 €
0,81 $
Opis

Fine colored tape (tape) for nail design. Self-adhesive tape suitable for all artificial surfaces. It has an adhesive backing so it can easily be affixed to different coverings. Color: red

.

Cechy
Cechy
Przeglądy 119
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion taśma klejąca do paznokci, czerwona 0,5 mm - szybka i łatwa aplikacja, idealna do ozdabiania paznokci.

Następnym razem, gdy chcesz mieć pięknie ozdobione paznokcie, nie musisz już tracić czasu i pieniędzy na wizytę w salonie kosmetycznym. Z pomocą Global Fashion taśmy klejącej do paznokci, czerwonej 0,5 mm, możesz stworzyć niesamowite wzory i style w zaciszu swojego domu.

Taśma klejąca Global Fashion to łatwy i szybki sposób na ozdabianie paznokci. Taśma jest łatwa w użyciu i zaprojektowana z myślą o osobach, które chcą uzyskać doskonały manicure bez wychodzenia z domu. Czerwony kolor taśmy dodaje paznokciom wyjątkowego efektu i sprawia, że zawsze będą wyglądać modne i stylowe.

Ważną cechą Global Fashion taśmy klejącej do paznokci jest jej cienkość - tylko 0,5 mm. Dzięki temu taśma jest bardzo precyzyjna w aplikacji, a także bardzo wygodna w noszeniu. Materiał, z którego jest wykonana taśma, jest przyjazny dla paznokci i niekosmetyczny, co oznacza, że nie powoduje żadnych szkód dla szkliwa paznokci.

Aby aplikować taśmę, po prostu odcinaj kawałki taśmy o odpowiedniej długości i przyklej je do paznokci. Następnie można nałożyć ulubiony lakier do paznokci i cieszyć się pięknym efektem.

Global Fashion taśma klejąca do paznokci, czerwona 0,5 mm, to idealny produkt dla wszystkich, którzy chcą uzyskać doskonały manicure w domu, bez konieczności wychodzenia do salonu kosmetycznego. Taśma jest łatwa w użyciu, cienka i przyjazna dla paznokci, dzięki czemu stworzenie idealnego manicure jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.