Folia z potłuczonego szkła, zielona

Kod produktu: 9837
Pozostała część w magazynie: dużo
3,84 zł
0,77 €
0,81 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 105
Wymiary
Długość 11.50
Szerokość 6.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Folia z potłuczonego szkła to ciekawy i nietypowy element dekoracyjny, który na pewno przyciągnie uwagę wielu osób. Szczególnie w wersji zielonej, która dodaje nieszablonowości i podkreśla naturalny charakter wnętrza.

Taka folia doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny w kuchni, łazience, salonie czy sypialni. Można zastosować ją na różne sposoby – w postaci dekoracyjnych elementów na ścianie, drzwiach, panelach meblowych czy w postaci naklejek na szklanych powierzchniach.

Jeśli szukasz efektownego sposobu na to, aby odświeżyć wnętrze, folia z potłuczonego szkła to doskonały wybór. Dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi i unikalnej strukturze, z powodzeniem zastąpi statyczne i nudne tapety.

Folia ta daje wiele możliwości kreatywnych, ponieważ można ją wycinać w różne kształty i łączyć ze sobą w ciekawe wzory. Można zestawić ją z innymi materiałami, takimi jak drewno czy kamień, co stworzy oryginalną i niepowtarzalną kompozycję.

Nie ma wątpliwości, że taka folia to doskonała opcja dla osób, które chcą wprowadzić trochę życia i charakteru do swojego mieszkania. Jeśli szukasz nietypowych rozwiązań, warto zdecydować się na ten materiał i cieszyć się pięknem, które oferuje.