Francuski szablon do paznokci (cardio)

Kod produktu: 9802
Pozostała część w magazynie: dużo
2,40 zł
0,48 €
0,50 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 106
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Francuski szablon do paznokci, zwany także "cardio", jest jednym z najpopularniejszych narzędzi w branży stylizacji paznokci. Jest to specjalny rodzaj t najczęściej wykonany z tworzywa sztucznego, który pomaga w stworzeniu idealnej, naturalnej linii tipsa w stylu francuskim.

Cardio jest idealnym narzędziem do stosowania dla osób, które chcą stworzyć perfekcyjny manicure w stylu francuskim, ale nie chcą lub nie potrafią malować tipsów ręcznie. Klasyczny design francuskiego manicure polega na zastosowaniu jasnej, naturalnej bazy i białego końca paznokcia. Cardio w łatwy sposób umożliwia uzyskanie tej wyjątkowej stylistyki.

Jak działa francuski szablon do paznokci? To bardzo proste! Najpierw musisz użyć pilnika do powierzchni paznokcia, aby zmniejszyć jego grubość. Następnie nakładasz specjalny klej do tipsów na dolnej stronie francuskiego szablonu. Umieszczasz szablon na krawędzi paznokcia i delikatnie naciskasz, aby nabrał on kształtu końca paznokcia.

Następnie nakładasz biały lakier na końcówkę paznokcia, starając się nie rozprowadzać go na bokach. Po wyschnięciu białego lakieru, usuwasz cardio z paznokcia przy pomocy pęsety lub np. wykałaczki do zębów. Następnie możesz nałożyć kolorową bazę na całą powierzchnię paznokcia, a na koniec utrwalić cały manicure za pomocą specjalnego top coatu.

Zalety francuskiego szablonu do paznokci są liczne. Po pierwsze, umożliwia osiągnięcie perfekcyjnego francuskiego manicure, nawet dla osób, które nie mają uprawnień na stylistkę paznokci. Druga ważna zaleta to szybkość. W przeciwieństwie do ręcznego malowania tipsów francuskich, cardio pozwala zaoszczędzić czas i uzyskać idealną linię tipsa. Ponadto, francuski szablon do paznokci można znaleźć w różnych rozmiarach, co oznacza, że można go dopasować do każdego typu paznokcia.

Podsumowując, francuski szablon do paznokci (cardio) jest doskonałym narzędziem dla każdej osoby, która chce stworzyć idealny francuski manicure. To proste i szybkie w użyciu narzędzie, które pozwala uzyskać efekt profesjonalnego manicure w komfortowym domowym zaciszu.