The brush is suitable for applying and blending eyeshadow.

Szczotka Global Fashion GS-20

Kod produktu: 1078
Pozostała część w magazynie: dużo
7,44 zł
1,49 €
1,56 $
Opis

The brush is suitable for applying and blending eyeshadow.

Cechy
Cechy
Przeglądy 46
Numer półki do magazynu L73
Wymiary
Długość 22.50
Szerokość 4.50
Wysokość 0.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Szczotka Global Fashion GS-20 to przydatny gadżet dla każdej osoby, która chce mieć pięknie ułożone włosy. Niezależnie od długości, struktury i koloru włosów, ta szczotka poradzi sobie z każdym z nich, dzięki swojemu przemyślanemu designowi i innowacyjnemu podejściu do stylizacji.

Szczotka Global Fashion GS-20 wyposażona jest w ceramiczne, jonowe elementy, które dbają o zdrowie włosów. Bezpieczne dla skóry, delikatne do końcówek, oraz łatwe w użyciu, dzięki ergonomicznej rączce i specjalnym nacięciom, które pozwalają na pewny chwyt.

Praktyczny rozmiar i uniwersalny kształt sprawiają, że Szczotka Global Fashion GS-20 świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i w podróży. Odpowiednio dobrana do swoich potrzeb, pomoże w szybkiej i efektywnej stylizacji włosów, bez szkodliwego oddziaływania na ich kondycję.

Szczotka Global Fashion GS-20 to również świetne narzędzie do tworzenia fryzur. Wysoka jakość wykonania i precyzyjne, miękkie włosie pozwalają na precyzyjną pracę przy stylizacji, a ceramiczne elementy jonizujące umożliwiają uzyskanie równomiernej, długotrwałej formy.

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na pielęgnację i stylizację włosów, Szczotka Global Fashion GS-20 na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki niej przygoda z piękną fryzurą stanie się czystą przyjemnością!