Naklejka na paznokcie (Sticker) BP-011

Kod produktu: 9772
Pozostała część w magazynie: mały
1,92 zł
0,38 €
0,40 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 92
Wymiary
Długość 15.30
Szerokość 9.00
Wysokość 0.01
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Naklejki na paznokcie stały się bardzo popularnym sposobem dekorowania dłoni. Dzięki nim możemy uzyskać ciekawy i oryginalny look w szybki i łatwy sposób. Jednym z modnych wzorów jest naklejka na paznokcie BP-011.

Naklejka BP-011 to kwiatowy motyw, który dodaje delikatności i kobiecości naszym dłoniom. Jest to piękny wzór, który idealnie sprawdzi się w sezonie wiosenno-letnim, ale także na różne uroczystości czy spotkania.

Jak zaaplikować naklejkę BP-011 na paznokcie? Cały proces jest bardzo prosty i nie wymaga buszowania po skomplikowanych instrukcjach. Po pierwsze, należy przygotować paznokcie, czyli umyć dłonie i zdjąć wszelkie ewentualne resztki poprzedniego lakieru. Następnie, wybrać odpowiedniej wielkości naklejkę i delikatnie ją odrywać ze szkiełka. Nakładamy ją na odpowiednie miejsce na paznokciu i delikatnie dociskamy. Następnie, aby uzyskać ładny efekt, nakładamy top coat, który zapobiegnie oderwaniu się naklejki i zabezpieczy ją na paznokciu. 

Naklejka BP-011 jest idealna dla wszystkich, którzy nie mają czasu na skomplikowane malowanie paznokci, ale chcą uzyskać piękny i elegancki efekt. Można ją zastosować nie tylko na klasyczny lakier, ale także na hybrydowy. W przypadku hybrydy, należy nakleić naklejkę na warstwę kolorowego lakieru a następnie zabezpieczyć ją top coatem.

Podsumowując, naklejka na paznokcie BP-011 to piękny i wszechstronny wzór, który uatrakcyjni każdą stylizację i dodaje dłoniom niepowtarzalnego charakteru. Bez wątpienia jest to produkt wart wypróbowania!