Konstrukcja suwaka, naklejki transferowe 2090

Kod produktu: 9609
Pozostała część w magazynie: dużo
3,84 zł
0,77 €
0,81 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 465
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Konstrukcja suwaka – jak to działa?

Suwak to element, który stanowi część wielu przedmiotów codziennego użytku, takich jak kurtki, torebki czy plecaki. Właśnie dzięki suwakom możemy szybko i łatwo otworzyć lub zamknąć nasz przedmiot, bez potrzeby zdejmowania go z ciała. Jak jednak działa konstrukcja suwaka?

Suwak składa się z dwóch elementów: elementu górnego i dolnego. Element górny to część z ząbkami, które wpadają w przesuwający się po nich element dolny. Przechodząc przez te ząbki, element dolny pozwala na otwarcie lub zamknięcie suwaka. Na zewnątrz element górny ma zamocowane paski, dzięki którym możemy poruszać suwakiem w górę lub w dół.

Naklejki transferowe 2090 – innowacyjny sposób na dekorowanie

Jeśli szukasz innowacyjnego sposobu na dekorowanie paznokci, naklejki transferowe 2090 są dla ciebie idealnym rozwiązaniem. To kreatywna metoda, która pozwala w łatwy sposób stworzyć oryginalne wzory na swoich paznokciach.

Naklejki transferowe 2090 są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy nałożyć je na paznokcie, wetrzeć i usunąć papierową warstwę, zostawiając na paznokciu wzór. Naklejki są trwałe i odporne na ścieranie, a także łatwe do usunięcia.

Dzięki naklejkom transferowym 2090 można stworzyć wiele ciekawych i oryginalnych wzorów, które będą pasowały do każdej okazji. Naklejki są dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnych kompozycji na paznokciach.

Podsumowując, konstrukcja suwaka i naklejki transferowe 2090 to innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają nasze życie i pozwalają na ciekawe i oryginalne dekorowanie naszych paznokci.