Konstrukcja suwaka, naklejki transferowe 352

Kod produktu: 9581
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 67
Wymiary
Długość 13.00
Szerokość 6.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Konstrukcja suwaka, naklejki transferowe 352 – jak to działa?

Suwaki są powszechnie stosowane w odzieży i akcesoriach, a ich konstrukcja jest prosta i skuteczna. Składa się z dwóch elementów: kawałka tkaniny, który składa się na 1/3 lub 2/3 długości i paska, który przepina się między nimi. Dzięki temu można regulować szerokość, a co za tym idzie – dopasować ubranie do swojego ciała.

Do dekorowania ubrań używa się również naklejek transferowych 352. Są to specjalne naklejki, które są przenoszone na materiał za pomocą specjalnej folii przenoszącej. Naklejki te są łatwe w aplikacji i trwałe, dzięki czemu można nimi dekorować nie tylko ubrania, ale również akcesoria i przedmioty użytkowe.

Aby skorzystać z naklejek transferowych 352, należy wykonać kilka prostych kroków. Po pierwsze, wybierz naklejkę, którą chcesz przenieść na materiał. Następnie przygotuj powierzchnię, na którą zostanie przeniesiona naklejka. Powinna być czysta, sucha i gładka. Po wyczyszczeniu i osuszeniu miejsca, na którym chcesz umieścić naklejkę, umieść ją na folii przenoszącej. Przyklej ją dokładnie i usuń warstwę ochronną z tyłu naklejki.

Kolejnym krokiem jest umieszczenie naklejki na materiale. Przyłóż naklejkę do wybranej powierzchni, delikatnie przyciśnij i pocieraj kilka razy palcem lub narzędziem aplikacyjnym. Następnie delikatnie uchyli folię przenoszącą od krawędzi, upewniając się, że naklejka pozostaje na materiale.

Naklejki transferowe 352 to niesamowicie proste i skuteczne narzędzia do dekorowania ubrań. Można nimi ozdobić zwykłe koszulki, torby czy plecaki, nadając im wyjątkowości i indywidualnego stylu. Z ich pomocą można również stworzyć ciekawe wzory na ścianach, meblach czy innych powierzchniach. Konstrukcja suwaka za to umożliwia dopasowanie ubrania do figury, dzięki czemu każdy może poczuć się komfortowo i wygodnie.