Szablon do paznokci L115

Kod produktu: 9542
Pozostała część w magazynie: dużo
4,80 zł
0,96 €
1,01 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 88
Wymiary
Długość 13.00
Szerokość 9.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szablony do paznokci to obecnie jedna z najpopularniejszych metod na zdobienie paznokci. Oferują one wiele możliwości kreatywnego projektowania swojego manicure. Wśród wielu dostępnych rodzajów szablonów, wyróżnić można modele dedykowane do stylizacji paznokci metodą hybrydową, są to m.in. szablony L115.

Szablony L115 to papierowe, klejące się szablony, które służą do przedłużania paznokci metodą hybrydową. Przy ich użyciu można uzyskać równomierne i naturalne wydłużenie paznokci. Warto jednak pamiętać, że sam szablon nie zapewni dobrego efektu końcowego. Wszystko zależy od umiejętności aplikacji produktu i kreatywności w projektowaniu zdobień.

Aby użyć szablonu L115, należy przygotować paznokcie, najczęściej poleca się wyrównanie powierzchni paznokcia pilnikiem i zmatowienie płytki. Następnie nakłada się na nie cieniutką warstwę bazy hybrydowej i utwardza w lampie. Kolejnym krokiem jest umieszczenie szablonu L115 na końcu naturalnego paznokcia, tak aby pasek papieru przykrył całą wolną końcówkę paznokcia. Następnie nakłada się warstwę budującą hybrydową na całą płytkę paznokcia, łącznie z papierowym szablonem. Należy zadbać o to, aby nie zostawić pęcherzyków powietrza między paznokciem, a papierowym szablonem, aby proces utwardzania w lampie przebiegł równomiernie. Po utwardzeniu budulca, należy delikatnie usunąć szablon poprzez jego odrywanie od paznokcia.

Szablon L115 jest nie tylko prosty w użyciu, ale także zapewnia profesjonalny efekt końcowy. Jego zastosowanie pozwala na przedłużenie i wzmocnienie słabych paznokci. Dzięki niemu można uzyskać bezpieczny i zgrabny manicure, który będzie wyglądał naturalnie i elegancko na każdej dłoni. Warto zapoznać się z tą metodą, aby uzyskać piękne i trwałe paznokcie na dłuższy czas.