Szablon do paznokci ADY21

Kod produktu: 9531
Pozostała część w magazynie: dużo
6 zł
1,20 €
1,26 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 84
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szablony do paznokci to idealny sposób na szybkie i profesjonalne wykonanie stylowego manicure. Jednym z najpopularniejszych szablonów na rynku jest ADY21.

ADY21 to niezwykle prosty i działający na zasadzie naklejki szablon, którym można w prosty sposób dodać paznokciom więcej stylu i elegancji. Dzięki temu rozwiązaniu, zabiegi manicure stają się łatwiejsze i szybsze, jednocześnie osiągając imponujące efekty wizualne.

Szablon ADY21 pozwala na uzyskanie wielu ciekawych zdobień na paznokciach. Można z niego skorzystać, aby nadać paznokciom kształt "piłki do golfa", "noska kota" lub "półksiężyca". Do wyboru mamy także kształty "V" i "wing", które doskonale pasują do stylu french manicure.

Korzystanie z szablonu ADY21 jest banalnie proste. Wystarczy wybrać odpowiedni kształt, nalepić szablon na paznokciu i pomalować wolną przestrzeń wybranym lakierem. Po nałożeniu kilku warstw, wystarczy zdjąć szablon, aby uzyskać pożądany efekt.

Nie trzeba być stylistką paznokci, aby skorzystać z ADY21. Szablon jest wyjątkowo łatwy w użyciu, co pozwala na uzyskanie profesjonalnie wykonanego manicure w domowych warunkach.  Warto więc wziąć go pod uwagę podczas planowania kolejnego manicure!