Szablon do paznokci ADY01

Kod produktu: 9527
Pozostała część w magazynie: dużo
6 zł
1,20 €
1,26 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 96
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szablony do paznokci stały się popularne dzięki łatwości, jaką zapewniają w trakcie malowania i zdobienia paznokci. Jednym z ciekawszych propozycji w dziedzinie szablonów jest ADY01.

ADY01 to szablon, który daje nieograniczone możliwości w kreatywnym zdobieniu paznokci. Stosuje się go przy malowaniu tipsów, a także do nałożenia lakieru hybrydowego bezpośrednio na szablon. Dzięki temu otrzymujemy piękną i trwałą hybrydę, bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń.

Szablon ADY01 wykonany jest z trwałego i giętkiego materiału, co zapewnia szybkie i łatwe aplikowanie na paznokcie. Występuje w dwóch wersjach - jednymi krótszymi i drugimi dłuższymi. Z łatwością można go dopasować do różnych długości paznokci.

Aplikacja szablonu ADY01 jest prosta. Wystarczy zdjęć jedną warstwę ochronną, odciągnąć za odpowiedni wycięty kawałek i przykleić na paznokcie, zgodnie z dyspozycjami wyznaczonymi na szablonie.

Co wyróżnia szablon ADY01, poza jego funkcjonalnością, to niesamowity design. Szablony dostępne są w różnych wariantach, ozdobione pięknymi wzorami. Można wybrać szablony z kryształkami, kwiatami czy modnymi motywami, jak ananasy czy flamingi.

Podsumowując, szablon do paznokci ADY01 to wyjątkowa propozycja dla kobiet, które chcą pięknie zdobić swoje paznokcie. Łatwe w aplikacji, trwałe i wyjątkowo ozdobne, przyciągają uwagę i pozwalają na tworzenie nieograniczonej ilości pięknych wzorów.