Szablon do paznokci ADY14

Kod produktu: 9525
Pozostała część w magazynie: dużo
6 zł
1,20 €
1,26 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 105
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szablon do paznokci ADY14 to doskonałe narzędzie dla wszystkich miłośniczek pięknych i zadbanej manikiury. Ten prosty i wygodny w użyciu produkt pozwala na szybkie i precyzyjne wykonanie ozdobnych wzorów oraz przedłużenie paznokci w sposób naturalny i zdrowy.

Szablon ADY14 wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu można go wielokrotnie stosować. Jest to standardowa wielkość szablonu dostępnego na rynku, który idealnie dopasuje się do różnych kształtów i długości paznokci. Produkt ten jest łatwy w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, aby osiągnąć dobry efekt.

Aby wykorzystać szablon ADY14, należy po pierwsze przygotować paznokcie. Należy je oczyścić z pozostałości lakieru i zmatowić płytkę paznokcia, aby szablon lepiej się trzymał. W celu osiągnięcia lepszego efektu, można nałożyć na płytkę paznokcia naklejkę typu guide nail sticker, która pełni rolę linii kierunkowej i ułatwia wykonanie wzoru w pożądanym kształcie.

Po przygotowaniu paznokci, należy zacząć stosowanie szablonu. Odpowiedni kształt szablonu należy dopasować do długości i kształtu danej płytki paznokcia. Następnie, nałożyć na płytkę paznokcia specjalny lakier do szablonu i zaczekać, aż całkowicie przeschnie. Po wyschnięciu lakieru, nałożyć na szablon żel lub akryl, a następnie utwardzić go w specjalnej lampie UV.

Czas utwardzania żelu lub akrylu zależy od ich rodzaju i może wynosić od kilku minut do kilkunastu minut. Po zakończeniu utwardzania, usunąć szablon ze środka i delikatnie pilnikować powierzchnię paznokcia, aby nadać mu ostateczny kształt. W ten sposób, za pomocą szablonu ADY14 można osiągnąć piękne i naturalne przedłużenie paznokci, a także ozdobny wzór, który zachwyci każdą kobietę.

Warto zaznaczyć, że szablony do paznokci to narzędzie, które wymaga ćwiczeń i cierpliwości, aby osiągnąć dobry efekt. Nie należy od razu oczekiwać perfekcyjnego wyniku, ale z czasem, po wielu próbach, każda kobieta na pewno osiągnie swój upragniony cel. Zatem nie wahaj się, zainwestuj w szablon do paznokci ADY14 i ciesz się piękną i zadbana manicure!