Szablon do paznokci ADY19

Kod produktu: 9522
Pozostała część w magazynie: dużo
6 zł
1,20 €
1,26 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 111
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szablon do paznokci ADY19 to niezbędne narzędzie w każdej profesjonalnej lub hobbystycznej pracowni kosmetycznej. Szablon zaprojektowany jest tak, aby w łatwy i szybki sposób umożliwić wykonanie perfekcyjnej stylizacji paznokci.

Każda kobieta, która dba o swój wygląd, doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie paznokci. Szablon do paznokci ADY19 jest idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która chce zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie uzyskać profesjonalny efekt manicure.

Szablon ten jest prosty w użyciu i pozwala na tworzenie różnych wzorów i dekoracji na paznokciach. Szablon do paznokci ADY19 składa się z papierowej warstwy z klejem, dzięki czemu jego zastosowanie jest bardzo łatwe i przyjemne.

Przed rozpoczęciem pracy z szablonem do paznokci ADY19, należy przygotować paznokcie. W tym celu należy umyć dłonie i oczyścić paznokcie z resztek starego lakieru i skórek. Następnie paznokcie należy podciąć, nadając im odpowiedni kształt i pilnikować.

Po przygotowaniu paznokci, należy umieścić szablon na paznokciu i przycisnąć go lekko do powierzchni. Następnie należy nałożyć lakier do paznokci i poczekać, aż wyschnie.

Po wyschnięciu lakieru, należy usunąć szablon ze wzoru i uzupełnić braki w malowaniu, jeśli są takie. Następnie należy nałożyć kolejną warstwę lakieru i pozostawić paznokcie do wyschnięcia.

Szablon do paznokci ADY19 pozwala na uzyskanie perfekcyjnego wzoru w krótkim czasie. Dzięki niemu każda kobieta może mieć piękne, zdrowe i zadbane paznokcie, bez konieczności wychodzenia z domu.