Szablon do paznokci STZ-K12

Kod produktu: 9505
Pozostała część w magazynie: mały
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 72
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szablony do paznokci to idealne narzędzie dla każdej osoby, która chce mieć piękne i zadbane paznokcie. Szablon STZ-K12 to jeden z popularnych modeli, który pomaga w łatwym i szybkim nałożeniu hybrydy lub tipsów na naturalne paznokcie.

STZ-K12 to tzw. poprzeczny szablon, który pozwala na równomierne rozłożenie produktu na całej płytki paznokcia. Dzięki swojemu wyprofilowaniu pasuje do różnych kształtów paznokci, a także pozwala uzyskać różne efekty stylizacyjne. Szablon ten jest wykonany z wysokiej jakości papieru, co zapewnia dobrą przyległość do paznokcia i łatwość przycinania w celu uzyskania pożądanej długości.

Aby nałożyć hybrydę lub tipsy za pomocą STZ-K12, należy najpierw przygotować paznokcie. Oczyścić ich powierzchnię, usunąć skórki i zmatowić płytkę paznokcia. Następnie należy wybrać odpowiedni rozmiar szablonu i nakleić go na paznokieć. W celu uzyskania lepszego efektu, można nałożyć kilka szablonów na jeden paznokieć, aby wydłużyć go lub nadać mu inny kształt.

Gdy szablon jest już nałożony na paznokieć, należy na niego nałożyć hybrydę lub tipsy. Najlepiej robić to cienką warstwą, stopniowo budując kształt i długość paznokcia. Następnie należy utwardzić produkt w lampie UV lub LED. Po utwardzeniu, należy usunąć szablon, a następnie wygładzić i polerować paznokieć.

STZ-K12 to bardzo praktyczny szablon do paznokci, który ułatwia wykonywanie stylizacji w domu. Pozwala na uzyskanie pięknych i trwałych efektów, zarówno dla naturalnych paznokci, jak i sztucznych tipsów. To idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która chce mieć zadbane dłonie i piękne paznokcie.