Naklejka na paznokcie TJ029-TJ034

Kod produktu: 9495
Pozostała część w magazynie: dużo
6 zł
1,20 €
1,26 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 71
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Naklejki na paznokcie to świetna alternatywa dla tradycyjnego malowania paznokci. Dzięki nim można w prosty sposób ozdobić swoje paznokcie w różnorodne wzory i kolory.

Jednym z najpopularniejszych wzorów naklejek są naklejki z serii TJ029-TJ034. Są to naklejki o średniej wielkości, charakteryzujące się różnorodnymi wzorami. Wśród nich znajdują się np. kwiaty, motyle, serca czy kropeczki.

Naklejki te są łatwe w aplikacji i bardzo trwałe. Aby je nanieść należy oczyścić paznokcie z pozostałości lakieru lub innych kosmetyków. Następnie należy odrywać naklejkę z płytki, przykleić ją do paznokcia i wyrównać. Naklejkę można przyciąć do odpowiedniej wielkości pilnikiem.

Po nałożeniu naklejek można je zabezpieczyć lakierem bazowym i top coatem, aby przedłużyć trwałość ozdoby. Naklejki z serii TJ029-TJ034 świetnie sprawdzą się na specjalne okazje, jak np. wesele, urodziny czy sylwester.

Warto dodać, że naklejki na paznokcie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na regularne malowanie paznokci. Wystarczy kilka minut, aby nakleić je na swoje paznokcie i cieszyć się pięknymi efektami.

Podsumowując, naklejki na paznokcie z serii TJ029-TJ034 to świetny wybór dla osób, które chcą w łatwy sposób ozdobić swoje paznokcie. Ich różnorodne wzory pozwalają na stworzenie oryginalnych stylizacji, które na pewno przyciągną uwagę.