Naklejka 3D 3DHT312

Kod produktu: 9409
Pozostała część w magazynie: dużo
8,40 zł
1,68 €
1,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 69
Wymiary
Długość 10.00
Szerokość 5.00
Wysokość 0.01
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Naklejki 3D są coraz bardziej popularne wśród miłośników stylizacji paznokci, ponieważ pozwalają w łatwy i szybki sposób ozdobić swoje paznokcie w różnorodne wzory. Jednym z wariantów naklejek 3D jest model 3DHT312.

Naklejka 3DHT312 posiada trójwymiarowy wzór w formie cekinów, które dodają paznokciom eleganckiego blasku i wyjątkowego charakteru. Naklejki są wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia trwałość i odporność na zarysowania i inne uszkodzenia.

Aby użyć naklejek 3DHT312, należy przygotować paznokcie w standardowy sposób i oczekiwać na wyschnięcie lakieru. Następnie należy dokładnie odkleić naklejkę ze szablonu, uważając, aby nie zerwać wzoru i ostrożnie nałożyć ją na paznokieć. Naklejkę należy dokładnie docisnąć, aby uniknąć bąbelków powietrza. Naklejki 3D są samoprzylepne, więc nie wymagają stosowania kleju.

Naklejki 3DHT312 mogą być stosowane do zdobienia całego paznokcia lub jako pojedynczy element stylizacji. Ze względu na swoją trójwymiarowość, naklejki 3DHT312 najlepiej sprawdzą się na jednolitych powierzchniach paznokci, takich jak kolory o pastelowych tonach lub czarnym kolorze.

Podsumowując, naklejka 3DHT312 to wyjątkowe rozwiązanie dla osób szukających szybkiego i efektownego sposobu na ozdobienie swoich paznokci. Dzięki nim można wyczarować piękne i niepowtarzalne wzory, które będą przyciągać uwagę innych w sposób subtelny i elegancki.