Swarovski drop stones 12 szt.

Kod produktu: 9300
Pozostała część w magazynie: mały
15,60 zł
3,12 €
3,28 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 98
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Swarovski drop stones - świecące kamienie idealne do zdobienia paznokci

Wszyscy lubimy pięknie ozdabiać swoje paznokcie, a Swarovski drop stones są idealnym dodatkiem do ich ozdabiania. Kamienie te są świetnym wyborem zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących stylistek paznokci. Warto wiedzieć, że Swarovski to renomowana marka, która słynie z produkcji wysokiej jakości kamieni szlachetnych  od ponad 100 lat.

Kamienie Swarovski drop są dostępne w pakiecie 12 sztuk, a ich kształt wzmacnia efekt świecenia. Kamienie w kształcie kropli są idealne jako dodatek do stylizacji paznokci. Mogą być używane jako punktowe akcenty lub jako całkowicie pokrywający paznokcie motyw. Swarovski drop stones są dostępne w różnych kolorach, więc zawsze można znaleźć odpowiedni do swojego stylu.

Swarovski drop stones są łatwe do aplikacji na paznokcie. Przyklejamy je za pomocą specjalnego kleju do paznokci, a następnie utwardzamy światłem UV lub lampą LED. W połączeniu z innymi elementami do zdobienia paznokci, takimi jak brokat czy holograficzne naklejki, Swarovski drop stones tworzą niezapomniany efekt.

Nie tylko kobiety oczarowane są tymi kamieniami, ale również mężczyźni chętnie ozdabiają nimi swoje paznokcie. Swarovski drop stones są też doskonałym wyborem dla niemal każdej okazji, od codziennych do bardziej formalnych. Idealnie prezentują się na przykład na weselach, wizytach u fryzjera, uroczystościach rodzinnych czy świętach.

Jeśli chcesz czuć się jak gwiazda i wyglądać modnie i elegancko, Swarovski drop stones są idealnym dodatkiem do Twoich stylizacji paznokci. Warto również pamiętać, że ich wyjątkowy połysk nie traci na intensywności podczas noszenia i utrzymuje się przez długi czas.