Kamienie Swarovski SS3 niebieskie

Kod produktu: 9271
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 77
Wymiary
Długość 11.50
Szerokość 7.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kamienie Swarovski SS3 niebieskie są jednym z najpopularniejszych wyborów wśród osób zajmujących się ozdabianiem paznokci. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, pozwalając na stworzenie niesamowitego wyglądu dla Twoich paznokci.

Jako że Swarovski to marka słynąca z jakości i piękna wyrobów, kamienie Swarovski SS3 niebieskie są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki temu możesz cieszyć się swoimi pięknymi paznokciami przez bardzo długi czas.

Kamienie te są dostępne w różnej ilości w pakiecie, dlatego możesz wybrać taką ilość, jaka najlepiej pasuje do Twojego projektu. Najpopularniejsze pakiety zawierają około 1440 kamieni, co pozwala na dekorowanie paznokci przez dłuższy czas.

Jeden z największych atutów kamieni Swarovski SS3 niebieskich to ich piękne serum. Niebieski kolor jest bardzo subtelny i delikatny, dodając niepowtarzalny urok Twoim paznokciom. Co więcej, kolor ten świetnie pasuje do innych dodatków do paznokci, co pozwala na tworzenie ślicznych kompozycji.

Jeśli wybierasz się na imprezę lub ważne wyjście, paznokcie z kamieniami Swarovski SS3 niebieskimi na pewno przyciągną uwagę. Pozwól sobie na chwilę luksusu i zadbaj o swoje paznokcie w najlepszy możliwy sposób.