Kamienie Swarovski SS3 fioletowe

Kod produktu: 9257
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 75
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kamienie Swarovski SS3 fioletowe - artykuł

Kamienie Swarovski to niezwykle piękne i popularne elementy różnego rodzaju dekoracji. Są one szczególnie lubiane przez miłośników manicure i pedicure, gdzie stanowią doskonały wybór dla wszystkich kreatywnych kobiet.

Kamienie Swarovski SS3 fioletowe to jedne z najbardziej wyjątkowych wariantów tych kamieni. Dzięki swojemu intensywnemu fioletowemu kolorowi są one wyjątkowo charakterystyczne i wyróżniające się na tle innych ozdób. Są one bardzo drobne, a ich wymiary wynoszą około 1,2 mm.

Kamienie Swarovski SS3 fioletowe to elementy idealne do ozdabiania paznokci. Doskonale łączą się one z innymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak na przykład brokat czy cekiny, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowo piękne i efektowne efekty - zwłaszcza w manicure hybrydowym.

Kamienie Swarovski SS3 fioletowe to również wspaniały wybór dla tych, którzy chcą samodzielnie tworzyć biżuterię. Mogą one stanowić ozdoby bransoletek, kolczyków lub naszyjników, a ich intensywny fioletowy kolor na pewno przyciągnie uwagę i zwróci uwagę innych.

Kamienie Swarovski SS3 fioletowe to doskonały wybór dla wszystkich miłośników piękna i kreatywności. Ich piękna barwa i wyjątkowe połyskiwanie na pewno rozświetli każdą kreację - nie tylko w naszym codziennym ubiorze, ale również na specjalne okazje i wyjścia. Z pewnością warto więc się na nie zdecydować i cieszyć się ich pięknem.