Swarovski SS3 holograficzne kamienie różowe

Kod produktu: 9242
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 128
Wymiary
Długość 11.50
Szerokość 7.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Swarovski SS3 holograficzne kamienie różowe to jeden z najnowszych trendów w dekorowaniu paznokci. Te małe, różowe kamienie mają specjalne efekty holograficzne, które dodają blasku i połysku.

Kamienie Swarovski są jednymi z najwyższej jakości kamieni dekoracyjnych na rynku. Są one wykonane z kryształów szlachetnych, które są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. W dodatku ich przepiękny wygląd dodaje paznokciom niepowtarzalnego uroku.

Swarovski SS3 holograficzne kamienie różowe są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, co daje duże możliwości w projektowaniu dekoracji paznokci. Można je stosować do wielu różnych stylów i wzorów, od prostych, minimalistycznych do bardziej skomplikowanych i wyszukanych.

Te kamienie są bardzo łatwe do aplikacji i można je stosować bezpośrednio na powierzchni paznokci za pomocą kleju do kamieni. Są one również dostępne w pakiecie, co ułatwia ich zakup i przesyłkę.

Jeśli chcesz dodać swoim paznokciom wyjątkowego blasku i połysku, Swarovski SS3 holograficzne kamienie różowe są idealnym wyborem. Będą one doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji paznokci i sprawią, że Twoje dłonie będą wyglądać pięknie i elegancko.