Kamienie Swarovskiego SS5 czarne i niebieskie

Kod produktu: 9238
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 74
Wymiary
Długość 11.50
Szerokość 7.80
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kamienie Swarovskiego SS5 są jednymi z najpopularniejszych kamieni do zdobienia paznokci. Są eleganckie, piękne i dodają paznokciom szyku. W szczególności kamienie czarne i niebieskie są bardzo popularne. 

Kamienie Swarovskiego to jeden z najwyższej jakości kryształów na rynku. Ich połysk i blask są niemożliwe do zastąpienia. Dostępne w różnych rozmiarach, SS5 to jeden z mniejszych rozmiarów, ale też jednym z najbardziej uniwersalnych. Mogą być używane na całym paznokciu lub jako element dekoracyjny wraz z innymi kamieniami. 

Kamienie Swarovskiego SS5 w kolorze czarnym dodają paznokciom elegancji i dają niepowtarzalny wygląd. Możesz je wykorzystać do stworzenia fantazyjnych wzorów lub po prostu umieścić kilka na jednym paznokciu, aby podkreślić jego piękno. Kamienie czarne świetnie sprawdzą się również na wieczorowych przyjęciach i formalnych wydarzeniach.

Kamienie Swarovskiego SS5 w kolorze niebieskim natomiast, dodają paznokciom koloru i ożywienia. Możesz je wykorzystać jako elementu ozdobnego na jednym lub kilku paznokciach, aby dodać im koloru i blasku. Kamienie niebieskie świetnie sprawdzą się również na lato i są idealne dla osób, które lubią kolory.

Kamienie Swarovskiego SS5 są łatwe w użyciu i dodają paznokciom niepowtarzalnego wyglądu. Są idealne dla każdej osoby, która chce dodać swoim paznokciom szyku i blasku. Kamienie czarne i niebieskie to wspaniałe wybory dla tych, którzy chcą dodać swoim paznokciom elegancji lub koloru.