Kamienie Swarovskiego czarne SS5

Kod produktu: 9235
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 65
Wymiary
Długość 11.50
Szerokość 7.80
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kamienie Swarovskiego to już od wielu lat najpopularniejszy sposób na dodanie elegancji i blasku naszym paznokciom. Czarne kamienie Swarovskiego SS5 są pożądanym motywem przez wiele kobiet, które cenią sobie piękno i modę. 

Kamienie Swarovskiego to precyzyjnie szlifowany kryształ, który charakteryzuje się intensywnym blaskiem i perfekcyjnym wykończeniem. Kamienie te są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu mogą ozdabiać nasze paznokcie przez wiele dni. 

Czarne kamienie Swarovskiego SS5 są bardzo subtelne, jednak jednocześnie dodają paznokciom szyku i oryginalności. Kamienie te doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na bardziej formalnych i wieczorowych wyjściach. 

Czarne kamienie Swarovskiego SS5 można zakupić w pakietach, które zawierają kilkadziesiąt lub kilkaset kamieni, w zależności od naszych potrzeb. Dzięki temu mamy pełną swobodę w tworzeniu unikalnych wzorów na paznokciach. 

Aby nasze paznokcie były pięknie ozdobione, należy upewnić się, że kamienie Swarovskiego zostaną nałożone na dobrze utwardzony lakier hybrydowy lub żelowy. Kamienie te należy aplikować specjalnym narzędziem lub patyczkiem, w zależności od ich wielkości. 

Czarne kamienie Swarovskiego SS5 to piękny i subtelny wybór dla kobiet, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. To idealny sposób na dodanie blasku i oryginalności naszym paznokciom.