Kryształowy mix niebieski

Kod produktu: 9227
Pozostała część w magazynie: dużo
18,72 zł
3,74 €
3,93 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 103
Wymiary
Długość 10.50
Szerokość 7.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kryształowy mix niebieski to jeden z najpopularniejszych dekorów do paznokci. Składa się z pięknych kryształów w odcieniach niebieskiej barwy, które doskonale uzupełniają każdą stylizację paznokci.

Kryształowy mix niebieski to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą dodać swoim paznokciom wyjątkowego blasku. Można go stosować zarówno na naturalnych, jak i sztucznych paznokciach, a jego zastosowanie jest bardzo proste.

Kryształowy mix niebieski składa się z różnych wielkości kryształów, co pozwala na stworzenie dowolnego wzoru na paznokciach. Można je umieścić na całości płytki paznokcia, a także na końcówkach, tworząc subtelny gradient. Kryształy te doskonale pasują do każdego koloru lakieru, zwłaszcza do stonowanych odcieni niebieskiego i szarości.

W sprzedaży dostępne są różne rodzaje kryształowego mixu niebieskiego. Można wybrać mix o większych kryształach, które dodadzą paznokciom wyjątkowego blasku i elegancji, a także mix z mniejszymi kryształkami, które stanowią subtelny akcent na paznokciach.

Kryształowy mix niebieski wykonany jest z kamieni Swarovski, które są znane z doskonałej jakości i trwałości. Dzięki temu ozdoba ta będzie wyglądać pięknie na paznokciach przez wiele dni.

Podsumowując, kryształowy mix niebieski to idealna ozdoba dla pań, które chcą dodać swoim paznokciom wyjątkowego blasku i elegancji. Jest łatwy w użyciu, doskonale się prezentuje na paznokciach, a kamienie Swarovski zapewniają trwałość i wysoką jakość.