Aurora pigment czerwony zielony wosk do paznokci GF04

Kod produktu: 9202
Numer pozycji: GF04
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Cechy
Cechy
Numer pozycji GF04
Przeglądy 62
Wymiary
Długość 10.00
Szerokość 7.00
Wysokość 1.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Aurora to marka, która dostarcza na rynek kosmetyczny wysokiej jakości produkty do zdobienia paznokci. Jednym z jej produktów jest pigment do paznokci w postaci wosku, który doskonale sprawdza się na pojedynczych paznokciach lub jako element zdobienia. Zdecydowanie wyróżniającym się kolorem w asortymencie Aurory jest pigment czerwono-zielony wosk do paznokci GF04. 

Cechą charakterystyczną Aurory GF04 jest ten piękny wręcz neonowy czerwono-zielony kolor, który dodaje paznokciom wyjątkowego uroku. Kolor ten jest bardzo intensywny, aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się położenie pigmentu na paznokcie w dwóch cienkich warstwach. 

Aby zastosować pigment Aurora GF04, należy najpierw przygotować paznokcie. W tym celu należy oczyścić je z resztek lakierów i innych kosmetyków, a następnie delikatnie skrócić i wyrównać krawędzie paznokci. Następnie należy nałożyć bazę, utwardzić lampą UV lub LED i nałożyć jedną delikatną warstwę wybranego lakieru hybrydowego. 

Po nałożeniu lakieru hybrydowego należy potraktować paznokcie cienką warstwą wosku pigmentowego w kolorze GF04. Następnie wosk należy utwardzić pod lampą UV lub LED przez około 1 minutę, aby uzyskać perfekcyjny efekt. 

Warto również zauważyć, że pigment w postaci wosku Aurora GF04 jest kompatybilny z różnymi kolorami bazy oraz różnymi rodzajami hybryd. Dzięki temu można uzyskać nieograniczone możliwości tworzenia kreatywnych zdobień paznokci. 

Aurora pigment czerwono-zielony wosk do paznokci GF04 to produkt, który zapewnia trwały i intensywny kolor na paznokciach. Zdecydowanie warto go wypróbować, szczególnie jeśli chcesz dodać swoim paznokciom ciekawego efektu i koloru.