Description:

The Stamping Disc is a metal plate with engraved designs for later transfer to your nails.

Buy the Stamping Disc on our website.

Tarcza do tłoczenia XY-G06

Kod produktu: 9194
Pozostała część w magazynie: dużo
8,40 zł
1,68 €
1,76 $
Opis

Description:

The Stamping Disc is a metal plate with engraved designs for later transfer to your nails.

Buy the Stamping Disc on our website.

Cechy
Cechy
Przeglądy 206
Wymiary
Długość 7.00
Szerokość 7.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Tarcza do tłoczenia XY-G06 jest bardzo popularnym narzędziem wśród miłośniczek manicure. To specjalna płytką, dzięki której można tworzyć różnego rodzaju wzory i zdobienia na paznokciach. Tarcza do tłoczenia jest bardzo łatwa w obsłudze i daje wiele możliwości przy tworzeniu ciekawych i oryginalnych stylizacji paznokci.

Tarcza do tłoczenia XY-G06 składa się z dwóch stron. Jedna strona jest wykonana z metalu i ma wytłoczone wzory, natomiast druga strona ma gumowe poduszki, które umożliwiają odbicie wzorów na paznokciach. Tarcza posiada wiele różnych wzorów, dzięki czemu można stworzyć wiele różnorodnych stylizacji paznokci. Zawiera między innymi kwiaty, motyle, serduszka, kółka, a nawet napisy.

Aby użyć tarczy do tłoczenia XY-G06, należy przygotować paznokcie i nałożyć na nie lakier, który chcemy udekorować. Następnie należy nałożyć na tarczę lakier i przy pomocy gumowej poduszki lub stempla przelać na paznokieć wzór. Tarcza do tłoczenia może być używana z różnymi odcieniami lakierów, co pozwala na tworzenie kompozycji w wielu kolorach.

Tarcza do tłoczenia XY-G06 jest idealnym narzędziem zarówno dla profesjonalnych jak i początkujących manikiurzystek. Daje możliwość tworzenia oryginalnych i interesujących wzorów na paznokciach, bez konieczności specjalistycznej wiedzy.  Dzięki tarczy do tłoczenia można wykonać wiele ciekawych projektów, ozdobić paznokcie kropkami, skośnymi liniami, a nawet napisami.

Warto zainwestować w Tarczę do tłoczenia XY-G06, ponieważ jest to narzędzie bardzo łatwe w użyciu i jednocześnie bardzo efektowne. Dzięki niemu każda kobieta będzie mogła w prosty sposób stworzyć wspaniałe stylizacje paznokci. Można ją znaleźć w ofercie wielu sklepów kosmetycznych oraz internetowych.