Tarcza do tłoczenia XY-G20

Kod produktu: 9193
Pozostała część w magazynie: mały
15,60 zł
3,12 €
3,28 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 141
Wymiary
Długość 7.00
Szerokość 7.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Tarcza do tłoczenia XY-G20 - lepsze tłoczenie niż kiedykolwiek!

Tarcza do tłoczenia XY-G20 to niewielkie urządzenie, które umożliwia dokładne tłoczenie wzorów na paznokciach, zarówno w przypadku naturalnych paznokci, jak i sztucznych. Dzięki tej tarczy uzyskasz efektowne zdobienie paznokci w krótkim czasie bez konieczności wydawania dużych kwot w salonie kosmetycznym.

Tarcza XY-G20 przeznaczona jest na każdy rodzaj powierzchni paznokci, a umieszczone na niej wzory są w pełni regulowane. Co więcej, tarcza ta posiada zintegrowane z nią lustrzane powierzchnie umożliwiające zobaczenie tłoczonego wzoru w odbiciu, co pozwala na dokładne dopasowanie wzoru do płytki paznokcia.

Urządzenie przystosowane jest do tłoczenia różnego rodzaju wzorów i motywów, zaczynając od prostych kwiatów, aż po ozdobne ornamenty. Tarcza do tłoczenia XY-G20 jest też bardzo prosta w obsłudze – wystarczy nałożyć na nią lakier do paznokci, a następnie przynieść tarczę do paznokcia, tworząc jednocześnie równomierne ciśnienie na wszystkich zbliżonych do siebie elementach wzoru.

W porównaniu do tradycyjnych technik malowania paznokci, tłoczenie za pomocą tarczy XY-G20 pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewniając jednocześnie efektowne zdobienia paznokci, które przyciągną uwagę innych. Warto zwrócić uwagę, że tarcza do tłoczenia XY-G20 jest w pełni przenośna i można ją zabrać ze sobą, by uzyskać piękne zdobienie paznokci w każdym miejscu.

Podsumowując, Tarcza do tłoczenia XY-G20 stanowi doskonały wybór dla osób, które chcą uzyskać profesjonalne i efektowne zdobienia paznokci w prosty i niedrogi sposób. Zadziwiające efekty, jakie można uzyskać za pomocą tej tarczy, sprawiają, że warto ją wypróbować i przekonać się, że zdobienie paznokci w domowym zaciszu może być nie tylko przyjemne, ale i bardzo łatwe i oszczędne!