Płatek śniegu zielony i niebieski Nail Art decor

Kod produktu: 9172
Pozostała część w magazynie: dużo
7,20 zł
1,44 €
1,51 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 87
Wymiary
Długość 9.00
Szerokość 7.00
Wysokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Płatek śniegu to motyw, który doskonale nadaje się do zdobienia paznokci. W zależności od preferencji, można wybrać różne kolory, które będą wprowadzały nieco odmieniony klimat. Dziś postanowiliśmy skupić się na wersji zielono-niebieskiej.

Zielony i niebieski to kolory, które doskonale ze sobą współgrają. Są delikatne, kojarzą się z przyrodą i spokojem. Ich połączenie doskonale wpisuje się w tematykę zimową i świąteczną, dlatego sprawdzą się na pewno na bożonarodzeniowej imprezie lub w trakcie rodzinnych spotkań.

Jak ozdobić paznokcie płatkami śniegu w tych kolorach? Oto kilka pomysłów:

- Manicure hybrydowy z białym wzorem -
Na zielonym lub niebieskim tle, najlepiej na paznokciu serdecznym, wykonaj jednoczęściowy płatek śniegu za pomocą białego lakieru hybrydowego. To prosta, ale bardzo elegancka ozdoba.

- Śnieżne kropeczki -
Jeśli nie chcesz rysować płatków śniegu, spróbuj zrobić kropki na paznokciach. Najpierw pomaluj paznokcie w zielony lub niebieski odcień, a potem nanieś na nie białe kropeczki, które przypomną śnieg. W ten sposób stworzysz ciekawą, zimową kompozycję.

- Akcent na palcu serdecznym -
Na palcu serdecznym pomaluj biały płatek śniegu, a na pozostałych paznokciach umieść wzór z zielonego na niebieskiej lub odwrotnie. To propozycja dla odważnych, którzy nie boją się mocniejszych kombinacji kolorystycznych.

- Świąteczne wzory -
Jeśli chcesz przypomnieć sobie o zbliżających się świętach, na zielonej lub niebieskiej bazie wykonaj białe wzory: gwiazdkę, świeczkę, listki z choinki lub renifera. W ten sposób twoje paznokcie będą się doskonale nadawały na misterne, festynowe stylizacje.

Jak widać, zielony i niebieski płatek śniegu to wbrew pozorom bardzo uniwersalne połączenie. Dzięki temu, że każdy paznokieć można udekorować inaczej. Zimowe, świąteczne inspiracje pozwolą Ci poczuć się wyjątkowo i błyskawicznie przenieść w klimat zimy. Zachęcamy, byś spróbowała ozdoby tego typu na swoich paznokciach, bez wątpienia przyciągnie to uwagę otoczenia i wprowadzi nieco świątecznego klimatu.