Pędzel szeroki Tony&Gue

Kod produktu: 9141
Pozostała część w magazynie: dużo
30 zł
6 €
6,30 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 72
Wymiary
Długość 24.00
Szerokość 7.00
Wysokość 2.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Pędzel szeroki Tony&Guy to narzędzie, które powinno znaleźć swoje miejsce w zestawie każdego profesjonalnego fryzjera. To niezastąpione narzędzie przydatne w pracy z każdym rodzajem włosów, a w szczególności długimi i grubymi pasmami.

Pędzel ten wykonany jest z naturalnego włosia wieńcowego, które zapewnia trwałość i wytrzymałość w czasie intensywnej pracy. Odpowiednio zakończony pędzel uwzględnia delikatność w pracy z włosami, dzięki czemu twoje włosy pozostają nienaruszone i lśniące.

Konstrukcja pędzla jest zatem bardzo istotna, a Tony&Guy doskonale zdawał sobie z tego sprawę. W efekcie powstał pędzel z niezwykle wygodnym uchwytem, który umożliwia kontrolowanie nacisku i kształtowanie fryzury.

Ponieważ ten pędzel przeznaczony jest do pracy z długimi i grubymi pasmami włosów, jego szeroka końcówka równomiernie rozprowadza kosmetyki ochronne, takie jak maski i odżywki, na każdym palcu włosów. Co więcej, dzięki szerokiej powierzchni pędzla, masaż skóry głowy staje się bardziej skuteczny, co poprawia krążenie krwi i sprzyja zdrowemu wzrostowi włosów.

To doskonałe narzędzie dla każdego profesjonalnego fryzjera, który poszukuje najlepszych narzędzi dla swojej pracy. Pędzel szeroki Tony&Guy to właśnie ten typ narzędzia, który pomoże Ci osiągnąć zamierzony efekt i zadowolić klienta. Jeśli szukasz wygodnego, trwałego i skutecznego pędzla, Tony&Guy to właśnie to, czego szukasz.