Silikonowa zamiatarka do klapek na włosy

Kod produktu: 9133
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 86
Wymiary
Długość 13.00
Szerokość 10.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Silikonowa zamiatarka do klapek na włosy to niezbędne narzędzie każdego fryzjera. Idealnie sprawdza się podczas wykonywania stylizacji, gdy chcemy utrzymać włosy w ułożeniu, a jednocześnie chronić je przed zniszczeniem.

Zamiatarka wykonana jest z wysokiej jakości silikonu, który jest miękki i elastyczny, co przekłada się na łatwość i precyzję jej użycia. Dzięki temu, że jest ona antystatyczna, skutecznie zapobiega elektryzowaniu się włosów, co ułatwia ich układanie.

Silikonowa zamiatarka do klapek na włosy cechuje się prostą budową, jest to bowiem metalowy pręt zakończony dwoma gumowymi końcówkami z przeciwnej strony. Dzięki temu, że gumowe końcówki są od siebie odległe, zamiatarka może wykonać równocześnie więcej niż jedną czynność (np. zamiatanie lub gładzenie).

Zamiatarka jest dostępna w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni model do swoich potrzeb. Jest to szczególnie ważne dla fryzjerów, którzy muszą mieć różnego rodzaju narzędzia w swojej pracy, żeby skutecznie wypić różne rodzaje fryzur.

Podsumowując, silikonowa zamiatarka do klapek na włosy to narzędzie, którym warto zaopatrzyć się w swoim salonie fryzjerskim, ponieważ znacząco ułatwia ona wykonywanie każdego rodzaju stylizacji, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo dla naszych włosów.