Zestaw gąbek 12 szt.

Kod produktu: 9122
Pozostała część w magazynie: dużo
8,64 zł
1,73 €
1,81 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 112
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 10.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw gąbek do makijażu to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie możesz mieć w swojej kosmetyczce. Dzięki nim możesz w prosty i szybki sposób uzyskać piękny, naturalny makijaż, który będzie się utrzymywał przez cały dzień.

Zestaw gąbek do makijażu składa się z 12 różnych gąbek, które pozwalają na aplikację różnych produktów. Są to gąbki o różnej wielkości i kształcie, które pozwalają na aplikację podkładu, korektora, pudru i różu do policzków. Każda z gąbek jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort i wygodę podczas aplikacji.

Dzięki gąbkom można uniknąć efektu maski na twarzy, który często pojawia się przy użyciu pędzli czy palców. Gąbki pozwalają na równomierne rozprowadzenie produktu, dzięki czemu twarz wygląda naturalnie i promiennie. Dodatkowo, gąbki są łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości, co pozwala na ich wielokrotne użycie.

Zestaw gąbek do makijażu jest idealny dla wszystkich miłośników makijażu, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dzięki różnorodności kształtów i rozmiarów gąbek, można łatwo dostosować ich użycie do swojego indywidualnego stylu makijażu. Zestaw gąbek to inwestycja, która z pewnością odwdzięczy się pięknym makijażem i wygodą podczas aplikacji.

Podsumowując, zestaw gąbek do makijażu to must-have w każdej kosmetyczce. Dzięki niemu możesz uzyskać idealny makijaż, który będzie wyglądał naturalnie i trwały przez cały dzień. To inwestycja w piękny i zdrowy wygląd twarzy, która z pewnością Ci się opłaci.