Max Factor 12-częściowy zestaw pędzli do brwi

Kod produktu: 9108
Pozostała część w magazynie: mały
5,04 zł
1,01 €
1,06 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 157
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 12.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Max Factor to marka, która od lat kojarzy nam się z profesjonalnymi kosmetykami, które pomagają nam wydobyć naturalne piękno i sprawić, że na co dzień wyglądamy zjawiskowo. Wśród ich produktów znajdziemy również profesjonalne zestawy pędzli, które idealnie sprawdzają się podczas makijażu brwi.

Jednym z takich produktów jest 12-częściowy zestaw pędzli do brwi od Max Factor. Zestaw ten składa się aż z 12 różnych pędzli, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby pomóc nam w perfekcyjnym wykończeniu naszych brwi.

W skład zestawu wchodzą między innymi pędzle do wypełniania, kształtowania i podkreślania brwi oraz pędzle do blendowania cieni oraz pomadek do brwi. Każdy z pędzli został wykonany z najlepszej jakości włókien syntetycznych, które są bardzo delikatne w dotyku, ale jednocześnie bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.

Wszystkie pędzle zapakowane są w elegancką i kompaktową metalową tubę, co sprawia, że są łatwe i wygodne w przechowywaniu i transporcie.

12-częściowy zestaw pędzli do brwi od Max Factor to produkt, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety, która chce perfekcyjnie wykończyć swoje brwi. Dzięki temu zestawowi będziemy mieć wszystkie potrzebne narzędzia, aby wykonać makijaż brwi na profesjonalnym poziomie.