Pędzel do cieni do powiek wąski z różową rączką

Kod produktu: 9103
Pozostała część w magazynie: dużo
5,04 zł
1,01 €
1,06 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 135
Wymiary
Długość 19.00
Szerokość 2.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Pędzel do cieni do powiek wąski z różową rączką to narzędzie, które powinno znaleźć się w skalpeli każdej osoby, która zwraca uwagę na swoje powieki. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że cienie w wersji sypkiej lub kremowej wymagają precyzyjnego naniesienia. Bez wykorzystania specjalnego pędzla możemy mieć problemy z ich równomiernym rozprowadzeniem, a w konsekwencji z niezadowalającym efektem.

Pędzel do cieni do powiek wąski z różową rączką to idealny wybór dla osób, które preferują delikatne i subtelne makijaże. Jego wąska końcówka pozwala na precyzyjne naniesienie produktu, a różowa rączka sprawia, że nie tylko jest funkcjonalny, ale także pięknie wygląda na naszej półce z kosmetykami.

Co ważne, pędzel ten jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy nań nabrać odpowiednią ilość cieniu, a następnie wprowadzić go na powieki. Dzięki temu, że końcówka jest wąska, nie musimy obawiać się, że na naszej skórze pojawią się niepotrzebne smugi czy niejednolite plamy cienia. Co więcej, pędzel ten nie osypuje się podczas użytkowania, co jest dodatkową zaletą.

Pędzel do cieni do powiek wąski z różową rączką należy regularnie czyścić. Najlepiej robić to co kilka użyczeń, np. po każdym użyciu. W celu oczyszczenia narzędzia wystarczy delikatnie wymoczyć końcówkę w wodzie z dodatkiem łagodnego środka myjącego, a następnie dokładnie spłukać. Pędzel należy następnie odstawić do wyschnięcia.

Podsumowując, pędzel do cieni do powiek wąski z różową rączką to narzędzie, którego warto używać, jeśli zależy nam na precyzyjnym i równomiernym nałożeniu cieni na powieki. Jest łatwy w użyciu, nie osypuje się i w dodatku pięknie się prezentuje. Warto więc zainwestować w niego pieniądze, aby nasz makijaż był w pełni zadowalający.