2. biały cienki pędzel + do cieni

Kod produktu: 9102
Pozostała część w magazynie: dużo
5,04 zł
1,01 €
1,06 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 120
Wymiary
Długość 20.00
Szerokość 2.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Biały cienki pędzel to niezbędnik każdej dobrego wizażysty. Jest to narzędzie, które pozwala dokładnie wymodelować i wykończyć makijaż. Pędzel ten świetnie nadaje się do nakładania cieni oraz do wyznaczania kształtu brwi.

Można nim wykonać wiele efektów. Na przykład, za jego pomocą można śmiało nanosićędzie zewnętrzne powieki cieniem, co sprawi, że będą one wyraźnie zarysowane i podkreślą spojrzenie. Biały cienki pędzel będzie również odpowiedni do tworzenia nienaturalnego smoky-eye, czyli mocno zacienionego i matowego makijażu oczu.

Często zapomina się, że biały cienki pędzel to także narzędzie idealne do wyznaczania kształtu brwi. Można nim precyzyjnie nakładać cienie, podkreślając ich naturalny kształt. Dodatkowo, biały kolor pędzla ułatwi nam dokładną kontrolę nad ilością nakładanego produktu.

Jeśli szukamy odpowiedniego pędzla do cieni, to biały cienki pędzel również może być idealnym wyborem. Dzięki niemu dokładnie nakładamy cienie na powieki, czy konturowi oko.

Podsumowując, biały cienki pędzel to narzędzie, które warto mieć w swojej kosmetycznej kieszeni. Jest niezbędny do wykonywania precyzyjnego makijażu i idealny do wyznaczania kształtu brwi. W połączeniu z odpowiednim cieniem stanie się pomocnym narzędziem pozwalającym na kreowanie niezwykle efektownych makijaży.