Mały pędzelek do cieni Estet ES-62

Kod produktu: 9095
Pozostała część w magazynie: dużo
9,84 zł
1,97 €
2,07 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 103
Wymiary
Długość 22.00
Szerokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Mały pędzelek do cieni Estet ES-62 to niezawodny produkt, który znajduje zastosowanie w każdym makijażu. Jest to pędzel o delikatnej oraz precyzyjnej końcówce, która pozwala na precyzyjne roztarcie cieni oraz konturowanie oczu.

Pędzel wykonany jest z miękkich i sympatycznych dla skóry włosków, które nie podrażniają i nie powodują reakcji alergicznych. Pędzelek posiada długi i komfortowy do chwytu uchwyt, który umożliwia pewne trzymanie i precyzyjne poruszanie pędzlem.

Mały pędzelek do cieni Estet ES-62 powinien być stosowany zarówno do makijażu codziennego, jak i wieczorowego. Wyróżnia się on bowiem łatwością aplikacji, dzięki czemu zapewnia efektowny i trwały makijaż powiek.

Pędzel ten jest również nieoceniony w makijażu korekcyjnym. Dzięki precyzyjnej końcówce pozwala na precyzyjne poprawki, uzyskanie pożądanych efektów oraz ukrycie różnych niedoskonałości.

Podsumowując, mały pędzel do cieni Estet ES-62 to produkt, na który warto postawić. Jego wysoka jakość wykonania, precyzyjna końcówka oraz właściwości włosków sprawiają, że jest to idealne narzędzie do każdego makijażu. Z pewnością zaspokoi on potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.