Estet ES-93 skośny pędzel do różu

Kod produktu: 9080
Pozostała część w magazynie: dużo
16,08 zł
3,22 €
3,38 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 125
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Estet ES-93 skośny pędzel do różu to niezwykle wyjątkowy i przydatny element dla każdej miłośniczki makijażu. Ten pędzel pozwala na precyzyjne nałożenie różu, a dzięki swojemu kształtowi, umożliwia modelowanie kości policzkowych, co daje naturalny, zdrowy wygląd.

Pędzel jest wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku włosia naturalnego, które sprawnie zbiera pigment i równomiernie rozprowadza go na skórze. Włosie pochodzi z koźląt syczuańskich i jest bardzo trwałe, a jednocześnie nie powoduje podrażnień skóry.

Skośny kształt pędzla Estet ES-93 został specjalnie zaprojektowany, by umożliwić łatwe i precyzyjne nałożenie różu. Dzięki niemu można z łatwością modelować kości policzkowe, co daje naturalny i zdrowy wygląd.

Estet ES-93 skośny pędzel do różu to idealne narzędzie dla każdej kobiety, która ceni sobie jakość i precyzję w makijażu. Dzięki niemu nakładanie różu staje się przyjemne i łatwe, a efekt końcowy zawsze jest perfekcyjny.

Podsumowując, Estet ES-93 skośny pędzel do różu to nieoceniony element każdej kolekcji kosmetycznej. Dzięki niemu można w prosty sposób uzyskać naturalny i zdrowy wygląd, dbając jednocześnie o jakość i precyzję w makijażu.