Pędzel do różu Estet ES-94

Kod produktu: 9079
Pozostała część w magazynie: dużo
11,04 zł
2,21 €
2,32 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 134
Wymiary
Długość 22.00
Szerokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Pędzel do Różu Estet ES-94 – idealne narzędzie do aplikacji różu.

Jeśli jesteś miłośniczką makijażu, wiesz jak ważne jest posiadanie profesjonalnego pędzla do różu. Pędzel do Różu Estet ES-94 to wybór, który Cię nie zawiedzie.

Pędzel ten wykonany jest z naturalnych włosów kozich, dzięki czemu jest delikatny dla Twojej skóry, a zarazem bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. Długość pędzla wynosi około 17cm, a jego końcówka jest niewielka i okrągła, co ułatwia precyzyjne aplikowanie różu.

Pędzel jest bardzo dobrze wyprofilowany, przez co idealnie dopasowuje się do konturów Twojej twarzy i umożliwia precyzyjne naniesienie produktu na policzki.

Jego estetyczny design i wykończenie sprawią, że stanie się ozdobą Twojego pudełka z kosmetykami. Pędzel jest także bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki czemu będziesz mogła go używać przez długi czas.

Pędzel do Różu Estet ES-94 to dobry i trwały wybór dla każdej kobiety, która dba o swoje makijażowe narzędzia. Dzięki temu pędzlowi aplikacja różu będzie łatwiejsza, a Twoje policzki będą wyglądać pięknie i naturalnie.