Zestaw pędzli do podkładu 10 szt.

Kod produktu: 9065
Pozostała część w magazynie: mały
141 zł
28,13 €
29,53 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 174
Wymiary
Długość 35.00
Szerokość 2.00
Wysokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw pędzli do podkładu to kluczowe narzędzie w wyposażeniu każdej miłośniczki makijażu. Dzięki niemu możemy uzyskać profesjonalny, płynny i naturalny efekt, który na długo zagości na naszej skórze. W skład zestawu pędzli do podkładu wchodzi 10 różnych pędzelków, każdy o innej funkcji i przeznaczeniu.

Pierwszym pędzlem, który znajduje się w zestawie jest pędzel do rozcierania podkładu. Jest on miękki i duży, co pozwala na równomierne rozprowadzenie kosmetyku na całej twarzy. Dzięki niemu unikniemy nieestetycznych smug i plam na skórze.

Kolejnym pędzlem jest pędzel do podkreślania kości policzkowych. Jest on mniejszy i bardziej zwarty niż poprzedni, co daje możliwość precyzyjnego użycia podkładu w trudno dostępnych miejscach. Stosujemy go na górnej części kości policzkowych oraz na łukach brwiowych.

Trzeci pędzel w zestawie to pędzel szklany, który doskonale sprawdza się do aplikacji podkładu w płynie. Dzięki swojej gładkiej powierzchni pozwala na delikatne wklepywanie kosmetyku w skórę, po czym równomiernie go rozprowadza.

Czwarty pędzel to pędzel do nanoszenia podkładu mineralnego, który charakteryzuje się krótkim i gęstym włosiem. Pozwala to na precyzyjne użytkowanie kosmetyku, bez ryzyka efektu maski. Zmylanie na nim podkładu jest również bardzo łatwe i nie pozostawi po sobie żadnych smug.

Piąty pędzel w zestawie to pędzel do nakładania korektora, który pozwala na ukrycie drobnych niedoskonałości takich jak cienie pod oczami czy zaczerwienienia. Dzięki swojemu kształtowi i rozmiarowi można nim precyzyjnie aplikować produkt w trudno dostępnych miejscach.

Kolejne trzy pędzle to pędzle do konturowania twarzy, czyli do modelowania kości policzkowych i podbródka. Dzięki nim można uzyskać efekt światła i cienia, co nadaje twarzy bardziej zdefiniowany wygląd. Są to również pędzle, które doskonale się sprawdzą przy makijażu wieczorowym.

Ostatnie dwa pędzle w zestawie to pędzle do nakładania pudru i utrwalania makijażu. Są one duże i miękkie, dzięki czemu pozwolą na równomierne rozprowadzenie kosmetyku na twarzy. Pędzle te doskonale sprawdzą się również przy aplikacji rozświetlacza.

Jak widać, zestaw pędzli do podkładu to kluczowy element w naszej kosmetyczce. Dzięki niemu możemy uzyskać pełen kontroli nad naszym makijażem i ułatwić sobie aplikację kosmetyków. Warto zainwestować w dobry i komplet pędzli, ponieważ to one są kluczem do idealnego wyglądu.