Global Fashion Foundation Pędzel, przedłużony

Kod produktu: 9061
Pozostała część w magazynie: mały
16,08 zł
3,22 €
3,38 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 164
Wymiary
Długość 13.50
Szerokość 2.00
Wysokość 3.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion Foundation Pędzel, przedłużony - recenzja

Jako miłośniczka kosmetyków do makijażu z przyjemnością testuję różne produkty, w tym pędzle. Dziś przedstawiam Global Fashion Foundation Pędzel, przedłużony - jeden ze sprzętów, który ostatnio trafiła w moje ręce.

Pierwsze wrażenie

Pędzel wygląda bardzo elegancko dzięki srebrnym oznaczeniom koloru na końcu rękojeści. Przedłużenie rękojeści na ładny złoty kolor podkreśla jego wyjątkowy charakter i ułatwia przeprowadzenie precyzyjnych ruchów podczas aplikacji kosmetyków.

Jakość

Global Fashion Foundation Pędzel wykonany jest z syntetycznego włosia, co sprawia, że nadaje się do nakładania wielu kosmetyków - od podkładu przez korektor po róż i bronzer. Włosie jest też bardzo delikatne, co z jednej strony chroni skórę przed podrażnieniami, a z drugiej strony pozwala na równomierne rozprowadzenie produktów. Pędzel można łatwo umyć i zachować jego formę, dzięki czemu można z niego korzystać przez długi czas.

Zastosowanie

Pędzel świetnie sprawdza się w nakładaniu podkładów, korektorów i pudrów. Dzięki długiej, przemyślanej rękojeści bez problemu można dotrzeć do każdej części twarzy i wyrównać koloryt skóry. Nie ma problemu z dokładnym nałożeniem kosmetyków np. pod oczami czy na nosie.

Podsumowanie

Global Fashion Foundation Pędzel, przedłużony to produkt godny uwagi i jeden z moich ulubionych pędzli do makijażu. Jego elegancki wygląd oraz funkcjonalność pozwala na łatwe i precyzyjne aplikacje różnych produktów, co czyni go idealnym narzędziem dla każdej miłośniczki makijażu. Polecam!