Szczotka do przerzucania włosów, trójkolorowa

Kod produktu: 9057
Pozostała część w magazynie: dużo
23 zł
4,56 €
4,79 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 158
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szczotka do przerzucania włosów to znakomite narzędzie dla każdego fryzjera czy stylisty. Dzięki niej można szybko i profesjonalnie poradzić sobie ze stylizacją włosów, bez względu na ich typ czy długość. Trójkolorowa szczotka to produkt, który z całą pewnością zrobi wrażenie na każdym kliencie!

Jak działa szczotka do przerzucania włosów?

Szczotka do przerzucania włosów to narzędzie, które służy głównie do rozczesywania włosów, które mają tendencję do plątania się czy puszenia. Dzięki jej specjalnej konstrukcji z łatwością można wystylizować każdy rodzaj włosów, niezależnie od ich gęstości czy długości.

Trójkolorowe włosie to kolejna, bardzo ciekawa cecha szczotki. Każdy z kolorów ma swoją specyficzną funkcję. Zazwyczaj zielone włosie jest miękkie i delikatne, co umożliwia łatwą stylizację i rozczesywanie włosów bez podrażnienia skóry głowy. Żółte włosie jest bardziej sztywne, co z kolei pozwala na łatwe rozczesywanie grubszych, bardziej matowych włosów. Czerwone włosie zaś działa jako naturalny filtr UV, co chroni włosy przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

Dlaczego warto zainwestować w szczotkę do przerzucania włosów?

Dla każdego stylisty czy fryzjera narzędzia są niezwykle ważne. Dzięki nim ceny usług są bardziej konkurencyjne, a zadowolenie klientów na pewno rośnie. Szczotka do przerzucania włosów to narzędzie, którego nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym salonie. Trójkolorowe włosie to dodatkowy atut, który pozwoli Ci skutecznie i bezpiecznie stylizować każde włosy!

Podsumowanie

Szczotka do przerzucania włosów to narzędzie, które z pewnością zrobi wrażenie na każdym. Trójkolorowe włosie pozwala na łatwą stylizację każdego rodzaju włosów, a specjalna konstrukcja szczotki zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy. Dlatego to narzędzie warto mieć u siebie w salonie fryzjerskim lub na co dzień w domowej łazience!