Description:

A hairdressing apron is an indispensable item in the arsenal of a stylist or hairdresser. It protects clothing and skin from hair, paint and other materials. Stylish apron in black.

Fartuch męski czarny

Kod produktu: 9052
Pozostała część w magazynie: dużo
34 zł
6,72 €
7,06 $
Opis

Description:

A hairdressing apron is an indispensable item in the arsenal of a stylist or hairdresser. It protects clothing and skin from hair, paint and other materials. Stylish apron in black.

Cechy
Cechy
Przeglądy 384
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Fartuch męski czarny to jedna z najpopularniejszych opcji wśród męskich fartuchów. Jednakże jest on znacznie więcej niż tylko standardowym dodatkiem dla mężczyzny pracującego w gastronomii czy fryzjerstwie. 

Przede wszystkim, czarny fartuch męski jest bardzo elegancki i subtelny, dzięki czemu sprawdzi się również jako element ubioru na specjalne okazje, takie jak wieczorne przyjęcia, wesela czy spotkania biznesowe. Jego klasyczna kolorystyka pozwala na łatwe dopasowanie do różnych stylizacji, czy to w połączeniu z klasycznymi spodniami i koszulą, czy z jeansami i t-shirtem. 

Fartuch męski czarny to również praktyczny element garderoby. Wykonany z materiałów odpornych na zabrudzenia, zapobiega plamieniu się ubrania podczas wykonywania różnorodnych prac, takich jak: pieczenie, gotowanie, grillowanie, prace warsztatowe czy fryzjerstwo. Dzięki temu, można cieszyć się pełną swobodą w czasie wykonywania codziennych czynności, nie obawiając się o stan swojego ubrania. 

Fartuch męski czarny to również dobry wybór dla osób wymagających wysokiej jakości produktów. Wykonany z najlepszych materiałów, może posłużyć przez wiele lat bez jakiejkolwiek utraty swojego charakteru. 

Podsumowując, czarny fartuch męski to dobry wybór dla każdego mężczyzny, który potrzebuje nie tylko praktycznego, ale również eleganckiego dodatku do swojej garderoby. Będzie on idealnym wyborem zarówno dla osób pracujących w różnego rodzaju branżach kreatywnych, takich jak fryzjerstwo i usługi kosmetyczne, jak również dla miłośników gotowania czy majsterkowania w domu.