Description:

A hairdressing apron is an indispensable item in the arsenal of a stylist or hairdresser. It protects clothing and skin from hair, paint and other materials. Stylish apron in black.

Czarny szlafrok Swarzkopf

Kod produktu: 9049
Pozostała część w magazynie: mały
108 zł
21,60 €
22,68 $
Opis

Description:

A hairdressing apron is an indispensable item in the arsenal of a stylist or hairdresser. It protects clothing and skin from hair, paint and other materials. Stylish apron in black.

Cechy
Cechy
Przeglądy 296
Wymiary
Długość 90.00
Szerokość 130.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Czarny szlafrok Swarzkopf – ekskluzywny dodatek dla profesjonalistów!

W branży fryzjerskiej ważne jest, aby każdy szczegół był dopracowany, a wygląd zgodny z wykonywanym zawodem. Dobrze dopasowany strój oraz swobodna praca w nim, wpływa na samopoczucie i komfort podczas wykonywania swojej pracy. Jednym z popularnych elementów garderoby w salonach fryzjerskich są fartuchy, które chronią odzienie przed zabrudzeniem, a także dają dodatkowe miejsce na schowanie narzędzi pracy. Jednak nie każdy fartuch jest wykonany z odpowiedniego materiału, dlatego warto zainwestować w ekskluzywny model, który nie tylko będzie wygodny, ale również dobrze wyglądać.

Czarny szlafrok Swarzkopf to produkt, który cieszy się w branży fryzjerskiej dużą popularnością. Jest to fartuch wykonany z wysokiej jakości materiału, który gwarantuje komfort podczas codziennej pracy. Jego krój umożliwia swobodną pracę, a jednocześnie skutecznie chroni odzież przed zabrudzeniem. Warto również zaznaczyć, że czarny kolor idealnie wpasowuje się w branżowy styl, a dodatkowo podkreśla profesjonalizm wykonawcy.

Czarny szlafrok Swarzkopf to nie tylko element garderoby, ale również reklama marki dla każdego salonu fryzjerskiego. Warto zauważyć, że klient zwraca uwagę nie tylko na ostateczny efekt fryzury, ale również na otoczenie oraz wygląd wykonawcy. Ekskluzywny fartuch to dodatkowy atut, który wyróżni salon na tle konkurencji i wpłynie pozytywnie na ogólny wizerunek salonu.

Podsumowując, czarny szlafrok Swarzkopf to nie tylko wygodny fartuch, ale również nieodzowny element garderoby w branży fryzjerskiej. Dzięki wysokiej jakości materiału i krój, każdy fryzjer może wygodnie i swobodnie wykonywać swoją pracę, a jednocześnie prezentować się profesjonalnie i elegancko. Warto zatem zainwestować w ten ekskluzywny produkt i cieszyć się zadowoleniem swoich klientów oraz wygodą podczas pracy.