Combined eyebrow and eyelash brush.

Global Fashion GS-34 pędzel

Kod produktu: 1042
Pozostała część w magazynie: dużo
7,44 zł
1,49 €
1,56 $
Opis

Combined eyebrow and eyelash brush.

Cechy
Cechy
Przeglądy 91
Wymiary
Długość 22.50
Szerokość 4.50
Wysokość 0.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Jeśli interesujesz się makijażem, na pewno wiesz, jak ważne są odpowiednie narzędzia. Bez dobrych pędzli do makijażu ciężko wykonać idealny look. Dlatego dzisiaj chcemy przedstawić Ci Global Fashion GS-34 - jeden z naszych ulubionych pędzli do makijażu.

Global Fashion GS-34 to pędzel do konturowania twarzy, ale jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się również w innych zastosowaniach. Zwiększony rozmiar głowicy (23 mm średnicy) pozwala na łatwiejsze aplikowanie produktów, a długi i ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę i kontrolę podczas aplikacji.

Pędzel wykonany jest z syntetycznych włókien, co oznacza, że nie traci koloru i nie wypada. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i higieniczny - wystarczy go regularnie myć w delikatnym szamponie lub wodzie z mydłem.

Dzięki swoim właściwościom, Global Fashion GS-34 sprawdzi się zarówno w doświadczonych rękach, jak i u osób początkujących w sztuce makijażu. Świetnie nadaje się do aplikacji różu, bronzera, rozświetlacza, a nawet pudru i korektora. Jego zaletą jest to, że pozwala na precyzyjne i naturalne wykończenie makijażu.

Podsumowując, Global Fashion GS-34 to świetna inwestycja dla każdej osoby, która ceni sobie wysoką jakość i wygodę podczas wykonywania makijażu. Ten pędzel z pewnością ułatwi Ci życie i przyczyni się do osiągnięcia idealnego look'u.